Raport Detektywa. Rozwód Białystok

Raport Detektywa. Rozwód Białystok. Raport detektywa jako dowód zdrady. Detektywi Białystok udowodnienie zdrady do rozwodu.  http://detektywi-bialystok.pl/

Raport Prywatnego Detektywa to dowód prywatny, który może być wykorzystany w Sądzie w procesie rozwodowym.

Sąd Okręgowy w Białymstoku prowadzi wiele spraw rozwodowych, gdzie jedna ze stron przedstawia dowody zebrane przez Biuro Detektywistyczne Białystok. 

Co powinien zawierać raport Prywatnego Detektywa?

Zgodnie z art. 23b ustawy o usługach detektywistycznych, raport powinien zawierać:

1) datę zawarcia umowy; 2) opis przedmiotu umowy; 3) określenie zakresu i przebiegu przeprowadzonych czynności; 4) opis stanu faktycznego; 5) datę zakończenia czynności w sprawie.

Sprawozdanie wraz z materiałami dokumentującymi opis stanu faktycznego przekazuje się zleceniodawcy.

Co jest dowodem na zdradę? 

Zdjęcia i nagrania, wykonane w miejscach ogólnodostępnych, które wskazują na nielojalność małżeńską. 
To tak ogólnikowo. Doświadczony Prywatny Detektyw z Białegostoku wie jak zbierać materiał dowodowy do rozwody aby strona przeciwna miała małe szanse na jego podważenie a Sąd nie miał wątpliwości, że właśnie to sprawozdanie od Detektywa przedstawia osobę winną rozpadowi małżeństwa. 

Detektyw Białystok. Zeznania w Sądzie.

Wiadome jest, że Adwokat strony przeciwnej będzie kwestionował zebrane dowody dołączone do sprawozdania Detektywa, Taka jego rola. Dlatego, też warto zastanowić się na powołaniem Prywatnego Detektywa w charakterze świadka. Wtedy Detektyw może opisać wiele szczegółów z dokonanej obserwacji, których nie udało się uchwycić obiektywem. 

Jak wybrać dobrego Detektywa Białystok?

Przede wszystkim zwróć uwagę na doświadczenie Agencji Detektywistycznej oraz czy dany Detektyw lub zatrudniające go w Białymstoku Biuro Detektywistyczne posiada wymagane ustawą licencję, wpis do MSWIA oraz od kiedy. Wielu Detektywów chwali się długoletnim doświadczeniem a działają na rynku od kilku miesięcy. Nie skupiaj się także na Detektywach, byłych funkcjonariuszach służb specjalnych. Praca w cywilu wymaga większych umiejętności niż praca Policjanta za biurkiem, gdzie często jest to spisywanie zeznać. Cywilny Prywatny Detektyw działa w terenie. Cierpliwie obserwuje przez wiele godzin, stosuje metody ukrywania się oraz, co ważne, musi wykonać dobre zdjęcia do rozwodu. 

Zapraszamy do nas. Po wykonanej usłudze sporządzimy raport - sprawozdanie z pracy Detektywa oraz dołączymy materiał zdjęciowy tak aby wykorzystać go w rozwodzie. 

Detektyw Kobieta i Prywatny Detektyw. Skuteczni Detektywi, którzy znają prawo. Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ile kosztuje rozwód w Białymstoku.

Detektyw Białystok Ceny. Detektywi Białystok Ceny

Detektyw Białystok. Kobieta Detektyw Białystok.