Ile kosztuje rozwód w Białymstoku.

Ile kosztuje rozwód w Białymstoku? Ceny Adwokata w sprawie o rozwód. Adwokaci Białystok Cennik sprawy rozwodowej. Ile kosztuje Adwokat Białystok. Adwokat Rozwód Cennik Białystok. 

Występując na drogę prawną celem uzyskania rozwodu musimy być przygotowani na wydatki z nim związane. Ceny spraw rozwodowych, w tym koszty Kancelarii Adwokackich w Białymstoku czy innym mieście mogą nieco różnić się i zależeć od wielu czynników.

Jakie koszty początkowe mogą pojawić się gdy zastanawiamy się na rozwodem? 

Przede wszystkim warto zapłacić na wstępną poradę prawną. Konsultacja rozwodowa z Adwokatem w Białymstoku to wydatek rzędu 100-500 zł. Tu oczywiście warto zwrócić uwagę na rzetelność prawnika. Dobry Adwokat nie będzie nam obiecywał "złotych gór" a rzeczowo przedstawi nasze szanse i możliwości wygrania sprawy. 

Dowody Zdrady od Prywatnego Detektywa z Białegostoku.

Bez dowodów nie uzyskamy winy. Oczywiście, to nie muszą być dowody od Agencji Detektywistycznej. Jednak, z naszego doświadczenia wynika, że gdy rozpad małżeństwa spowodowany jest zdradą, to Detektyw i jego praca może przynieść skutek. Koszty, czy też cennik Agencji Detektywistycznej w Białymstoku to wydatek rzędu 1.500-10.000 zł. Nie warto brać taniego Detektywa, tylko takiego który ma przede wszystkim długoletnie doświadczenie w wykonywaniu usług detektywistycznych związanych ze zdobywaniem dowodów na zdradę. 

Odpisy aktu małżeństwa, aktów urodzenia dzieci, kopie dokumentów, Notariusz, wyciągi bankowe, itp - to koszty dodatkowe, które też będziemy musieli ponieść przygotowując się do pisania pozwu rozwodowego. 

Jakie inne koszty rozwodowe nas czekają ?

Opłata Sądowa - 600 zł Powód, czyli osoba, która wnosi pozew o rozwód musi wnieść opłatą sądową w wysokości 600 zł. Gdy sprawa kończy się nieorzekaniem o winie, wówczas zwracana jest połowa tej opłaty, a były małżonek powinien zwrócić nam 150 zł. Można oczywiście wystąpić o zwolnienie z kosztów sądowych.

Koszty dodatkowe, typu opłata za wniosek od zabezpieczenia, koszty mediacji, opinii biegłych, koszty wniosków dodatkowych (np: wniosek o eksmisję małżonka ze wspólnego mieszkania), itd. 

Ile kosztuje Adwokat rozwodowy w Białymstoku?

To najczęściej zadawane pytanie oprócz frazy: "Skuteczny Adwokat Rozwód Białystok". Utarło się, że Adwokaci żądają dużych wynagrodzeń za prowadzenie sprawy o rozwód. Trudno ocenić, bo dla jednego 5 tys to dużo a dla innego mało. 

Wiedz jednak, że dobry prawnik w Białymstoku musi kosztować. 

Koszt Adwokata zaczyna się od kwoty 1500 i rośnie w górę. Wszystko zależy od zawiłości sprawy oraz doświadczenia Kancelarii Adwokackiej. Wiadome jest, że przy prostej sprawie bez orzekania o winie, gdzie nie małżonkowie nie mają dzieci wspólnej i są zgodni co do rozwodu,  cena pracy prawnika będzie niższa, niż w sprawie rozwodowej, gdzie strony są bardzo skonfliktowane i trzeba także walczyć o alimenty na dzieci. 

Ze swojej strony, jako Detektywi Białystok polecamy dobrych i skutecznych Adwokatów, nie tylko w sprawach rozwodowych. 

Podczas konsultacji z Detektywem w Białymstoku, udzielamy wstępnych porad w zakresie zdobycia legalnych dowodów na zdradę, nie tylko poprzez pracę Detektywa ale innych, które mogą pomóc udowodnić winę podczas sprawy o rozwód. 

Detektyw Katarzyna 799 885 900  - Detektyw Krzysztof - 502 492 132







Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Detektyw Białystok Ceny. Detektywi Białystok Ceny

Detektyw Białystok. Kobieta Detektyw Białystok.