Biuro Detektywistyczne Białystok. Detektywi Białystok. Kadra

 Biuro Detektywistyczne Białystok. Detektywi Białystok. Kadra Agencji Detektywistycznej Białystok. 

http://detektywi-bialystok.pl/home,2,o_nas.html

Firma Detektywistyczna Białystok to oddział Kobiecego Biura Detektywistycznego FEMINA, znanej i cenionej marki na rynku profesjonalnego wykonywania usług detektywistycznych. 

Detektywi Białystok:

Katarzyna, Kobieta Detektyw Białystok. Szefowa oddziału Agencji Detektywistycznej w Białymstoku. Posiada doświadczenie detektywistyczne od 2011r, gdzie wspólnie z firmą Femina i jej Detektywami wspomagała ich pracę podczas wielu zleceń, nie tylko związanymi ze zdradami. To co wyróżnia Detektyw Katarzynę wśród innych Prywatnych Detektywów w Białymstoku, to fakt posiadania długoletniego doświadczenia w pracy jako Asystentka Prawna w Kancelariach Adwokackich oraz pracy w Sądzie. Dlatego też, Detektyw Katarzyna dodatkowo potrafi właściwie doradzić prawnie, przed rozpoczęciem zlecenia, w trakcie a także po jego wykonaniu, gdy trzeba sporządzić pismo procesowe, zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, pozew rozwodowy itd.

Monika, Kobieta Detektyw, właścicielka Agencji Detektywistycznej FEMINA to doświadczony specjalista od zdrad, poszukiwania osób oraz innych zleceń, gdzie potrzeba kobiecego sprytu połączonego z dobrymi akcesoriami detektywistycznymi. Detektyw Monika razem z innymi Detektywami tworzy grupę DETEKTYWI DOWODY ZDRADY. 

Krzysztof, Prywatny Detektyw. Licencja od 2006r. Były pracownik Komendy Głównej Policji. Od 2003 r zajmował się poszukiwaniem dłużników i ustalaniem ich majątku. 

Ciąg dalszy póżniej ...

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ile kosztuje rozwód w Białymstoku.

Detektyw Białystok Ceny. Detektywi Białystok Ceny

Detektyw Białystok. Kobieta Detektyw Białystok.