Detektyw Białystok. Kobieta Detektyw Białystok.

Detektyw Białystok. Kobieta Detektyw Białystok.  

Usługi detektywistyczne Białystok to oddział Kobiecego Biura Detektywistycznego FEMINA - firmy detektywistycznej działającej od 2011 r. Właścicielka Biura Detektywistycznego jest branży od 2006.

Dyrektorem oddziału Biura Detektywistycznego Femina w Białymstoku jest Kobieta Detektyw Katarzyna, która ma doświadczenie jako Asystentka Detektywa od 2011 r.  Oprócz tego, posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w Kancelariach Prawnych oraz Sądzie.

Powyższe jest potrzebne aby skutecznie wykonywać usługi Detektywa na terenie Białegostoku. 

Nasze usługi detektywistyczne Białystok to:

- dowody zdrady Detektyw Białystok

- poszukiwanie osób Białystok

- wywiad gospodarczy Białystok

- sprawy pracownicze Bialystok

- ustalanie danych (nr telefonu, dane teleadresowe, księgi wieczyste, itp)

- sklep detektywistyczny Białystok - wypożyczanie i sprzedaż akcesoriów detektywistycznych z dowozem do klienta (kamery szpiegowskie, lokalizatory GSP, podsłuchy)

- wykrywanie podsłuchów Białystok

Kadra naszego oddziału to także m.in.:

Monika Kobieta Detektyw Białystok - właścicielka Agencji FEMINA. Doświadczona specjalistka od zdrad. Agencję prowadzi od 2011 r a wcześniej, od 2006r pracowała jako Asystentka Prywatnego Detektywa w jednym z dużych Biur Detektywistycznych w Polsce. Obecnie wchodzi w skład grupy: Detektywi DOWODY ZDRADY.

Agnieszka Asystentka Detektywa - doświadczony zawodowo człowiek o wielu twarzach :) Potrafi działać bardzo dyskretnie. Bez niej wiele spraw detektywistycznych nie miałoby pozytywnego zakończenia. Dba o właściwy dobór miejsca do obserwacji, rezerwację hoteli, wypożyczenie aut, itp. Wspiera Detektywów podczas ich pracy. Pojawia się, robi swoje i przedstawia rezultaty swojej pracy. 

Prywatny Detektyw Białystok Krzysztof M. - były pracownik Komendy Głównej Policji, specjalista w zakresie dowodów na zdradę, poszukiwania osób oraz sprzętu detektywistycznego. Wykształcenie prawnicze. To jeden z pierwszych Detektywów posiadających licencję. 

Piotr - Detektyw Białystok. Specjalista w zakresie wywiadu gospodarczego oraz bezpieczeństwa firm. Działa nie tylko na terenie Polski ale skutecznie realizuje zlecenia detektywistyczne na terenie Niemiec, Hiszpanii, Węgier, Słowacji, Irlandii, Anglii, itp. Posiada rozległą siatkę współpracowników, w tym tajnych informatorów działających w różnych branżach gospodarki. 

W celu podania cennika pracy Detektywa na terenie Białegostoku oraz dokonania analizy usługi detektywistycznej, zapraszamy do kontaktu pod nr 502 492 132 (Detektyw Krzysztof), 799-885-900 (Detektyw Katarzyna).

http://detektywi-bialystok.pl/Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ile kosztuje rozwód w Białymstoku.

Detektyw Białystok Ceny. Detektywi Białystok Ceny